Про компанію

Інтернет-магазин «АртіМакс», який спеціалізується на продажу меблів пропонує продукцію зарубіжного та українського виробництва. Основним критерієм пропонованих виробів «АртіМакс» є надійність і безпека в роботі при щоденному використанні. Серед товарів представлених на сайті Ви можете вибрати різні групи та категорії:

матраців, подушок, ковдр, ортопедичних основ, ліжок, столів, стільців, складних меблів, комп'ютерних столів, комодів, диванів, диванів кутових, крісел, ТВ тумб, дитячих меблів, дитячих двоярусних ліжок, меблів для спальні, мебелі шаф металевих.

Маючи широкий перелік найменувань, який постійно зростає, ми пропонуємо не тільки стандартні варіанти виготовлення виробником, але і різноманітні вироби, за індивідуальними замовленнями. Купуючи пропоновану продукцію, замовник отримує:

— якість яка відповідає всім необхідним технічним вимогам;

- привабливі ціни;

— короткі терміни доставки, територією України через розвинену мережу перевізників.

Також замовник додатково отримує безкоштовну консультацію щодо особливостей використання продукції.

Можлива оплата готівкою кур'єру інтернет-магазину у Києві. Якщо Ви знаходитесь в іншому місті та замовляєте товар у нашому інтернет-магазині, ви можете заплатити за допомогою банківського переказу, так само купівлю можна сплатити при отриманні.

КОНТАКТИ

Адреси:

м. Київ, вул. Лугова, 15;
м. Київ, пр. Леся Курбаса 1;
м. Вишгород, вул. Дніпровська 1-А;


Телефони в Києві: (097) 942-00-64

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА СЛУЖБА

У випадку, якщо Ви не виявили цікавої для Вас моделі, прохання передзвонити по телефону і уточнити наявність у співробітника компанії (можливо, дана модель просто не внесена в базу даних).

E-mail: sale@artimax.kiev.ua

ПІДТРИМКА САЙТУ

Ви виявили неточність, помилку або неправильне посилання на сайті — тоді перешліть цю інформацію в службу підтримки сайту.

E-mail: sale@artimax.kiev.ua